Enoturystyka w Winnicy Las Stocki

Winne podróże
ludzie, praca, wino

Proste jak wycieczka

Wizyta w winnicy z degustacją wytwarzanego przez nas wina gronowego. Proces uprawy winorośli opowiedziany i opisany w winnicy, ciekawie dla odwiedzających nas gości. Historia krzewu winnego, jego roczne perypetie i jesienne zbiory. Fermentacja z bąbelkami w tle. To wszystko możesz się dowiedzieć jeśli chcesz…

Degustacja dla grup

Zwiedzanie zaczyna się  od spaceru po winnicy ( jeśli pogoda na to pozwala), podczas którego opowiadamy o uprawie winorośli,   historii jej powstania  i  procesie winifikacji.

Następnie  zapraszamy gości na degustację na zadaszonym tarasie, z widokiem na winnicę.  Podajemy 4 rodzaje win , deskę serów i  różne przystawki.

Wszystkie potrawy są świeże,  przygotowujemy je własnoręcznie, bezpośrednio przed Państwa wizytą. Podczas degustacji opowiadamy o naszej pasji jaką jest wino – odpowiadamy na pytania zainteresowanych.

Degustacja trwa zazwyczaj około 2 – 3 godzin, zależy to od Państwa zainteresowania tematem.

Degustacje organizowane są od kwietnia do października, zawsze po wcześniejszej rezerwacji i uzgodnieniu warunków. Szczegóły proszę ustalać indywidualnie z Beatą Grabka tel. 696092951

Cena wynosi  od  35zł/netto ( VAT23%)  od osoby – w zależności od wielkości grupy odwiedzającej.

Degustacja dla osób indywidualnych

Dla tej grupy naszych gości proponujemy  degustacyjne  lampki wina po 5zł. W czasie degustacji zawsze poświęcimy Państwu trochę czasu i opowiemy o naszej winnicy. Zapraszamy w miesiącach od kwietnia do października.  Prosimy  o telefon przed przyjazdem, w trakcie sezonu możecie nas Państwo zastać pracujących w winnicy. Sprzedaż  win w winnicy odbywa się przez cały rok.

 

Zapraszamy.

Beata i Mariusz Grabka
Winnica Las Stocki