Gdzie kupić wina

W Winnicy Las Stocki
Las Stocki 80
15minut od Kazimierza Dolnego

Zapraszamy przez cały rok.

W okresach ciepłych oprowadzimy po naszym gospodarstwie i opowiemy Państwu o pracy z winogronami. Dysponujemy degustatornią gdzie można spróbować, zakupić nasze wina.

Kazimierskie Delikatesy
ul. Rynek 18A, 24-120 Kazimierz Dolny

Jest to unikalny sklep oferujący wyśmienite spożywcze produkty regionalne, specjalnie dobrane i wyselekcjonowane kompozycje herbat na wagę oraz niepowtarzalne słodycze na każdą okazję.

Proponuje również lokalne wina z Małopolskiego Przełomu Wisły, miody pitne, całą paletę piw i wiejskich nalewek oraz oczywiście obowiązkowego tradycyjnego kazimierskiego koguta z ciasta.

Hotel Pensjonat Kazimierski
ul. Doktora Tadeusza Tyszkiewicza 38
24-120 Kazimierz Dolny
tel: 81 881-08-22
tel: 667-667-101

Pensjonat oferuje nasze wina i współpracuje z Winnicą Las Stocki w zakresie organizacji czasu wolnego dla swoich gości.

Na dwóch piętrach Pensjonatu Kazimierskiego znajdują się 24 komfortowo urządzone pokoje 2-osobowe oraz jeden luksusowy apartament.
W naszej Restauracji serwujemy dania kuchni międzynarodowej przygotowywane zgodnie z najnowszymi trendami oraz polskiej przyrządzane według tradycyjnych , staropolskich receptur.
W naszej Strefie Relaksu stworzyliśmy dla swoich Gości doskonałe warunki do prawdziwego wypoczynku. To miejsce, gdzie można zadbać o swoje ciało i duszę.
Pensjonat Kazimierski jest nie tylko doskonałym miejscem wypoczynku, daje również możliwość realizacji przedsięwzięć biznesowych.

ul. Głowackiego 83, Kurów, Poland, 24-170
Adres
  • 797 966 819
    Telefon komórkowy
Witryny i linki społecznościowe

Galeria DETALE to miejsce, które powstało dzięki współpracy z rękodzielnikami, artystami, rzemieślnikami z regionu, z Polski i ze świata. Mamy dla Państwa pojedyncze egzemplarze, krótkie serie, oryginalne formy, niepowtarzalne wzory.

Mamy także regionalne wina!

Klienci twierdzą, że u nas jest pięknie, że jest inaczej niż wszędzie… Zapraszamy

 

Sklep internetowy gdzie można zakupić wina z Winnicy Las Stocki.

Nasz zespół dysponuje ponad 10 – letnim doświadczeniem związanym ze współpracą z lokalną społecznością, czego potwierdzeniem są dokumenty planistyczne i strategiczne przygotowywane dla lokalnych samorządów, w których odkrywaliśmy to co najlepsze – lokalne potencjały. Pozwoliło to nam również oprócz identyfikacji zasobów lokalnych na budowanie relacji z wytwórcami produktów lokalnych.