Gdzie kupić wina

Sklep internetowy gdzie można zakupić wina z Winnicy Las Stocki.

Nasz zespół dysponuje ponad 10 – letnim doświadczeniem związanym ze współpracą z lokalną społecznością, czego potwierdzeniem są dokumenty planistyczne i strategiczne przygotowywane dla lokalnych samorządów, w których odkrywaliśmy to co najlepsze – lokalne potencjały. Pozwoliło to nam również oprócz identyfikacji zasobów lokalnych na budowanie relacji z wytwórcami produktów lokalnych.

Winnica Las Stocki
Las Stocki 80
15minut od Kazimierza Dolnego

Zapraszamy przez cały rok.

W okresach ciepłych oprowadzimy po naszym gospodarstwie i opowiemy Państwu o pracy z winogronami.
Dysponujemy degustatornią gdzie można spróbować, zakupić nasze wina.

Kazimierskie Delikatesy
ul. Rynek 18A, 24-120 Kazimierz Dolny

Jest to unikalny sklep oferujący wyśmienite spożywcze produkty regionalne, specjalnie dobrane i wyselekcjonowane kompozycje herbat na wagę oraz niepowtarzalne słodycze na każdą okazję.

Proponuje również lokalne wina z Małopolskiego Przełomu Wisły, miody pitne, całą paletę piw i wiejskich nalewek oraz oczywiście obowiązkowego tradycyjnego kazimierskiego koguta z ciasta.

Skład Win.eu
Warszawa, ul. Michała Kajki 31
email:biuro@skladwin.eu
tel. 690-197-636

Zapraszamy na zakupy win z Austrii, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Francji, Polski pochodzących z najlepszych winnic.
Naszymi partnerami są mali importerzy, dzięki którym nasza oferta jest niepowtarzalna i nasze ceny są najlepsze w Polsce porównywalne z cenami w kraju producenta.20 lat doświadczenia w sprzedaży win zaowocowało naszym sklepem.
Specjalnie wyselekcjonowane wina w wyjątkowych cenach.

Lublin Akwarela Cafe
ul. Rynek 6
m.me/akwarelacafe
tel. 81 534 64 09
Barwnym punktem w staromiejskim pejzażu Lublina jest Akwarela Cafe. Domowe ciasta, desery lodowe czy też naleśniki podbiją serca i kubki smakowe niejednego wielbiciela słodyczy. Akwarela to doskonale miejsce na kameralne spotkania.  W tym lokalu każdy łasuch znajdzie coś dla ciała, i dla ducha, a wszystko podane w ciepłej, rodzinnej atmosferze. W Akwarela Cafe odbywają się liczne wydarzenia kulturalne: koncerty, spotkania z artystami, wystawy, itp.

Hotel Pensjonat Kazimierski
ul. Doktora Tadeusza Tyszkiewicza 38
24-120 Kazimierz Dolny
tel: 81 881-08-22
tel: 667-667-101

Na dwóch piętrach Pensjonatu Kazimierskiego znajdują się 24 komfortowo urządzone pokoje 2-osobowe oraz jeden luksusowy apartament.
W naszej Restauracji serwujemy dania kuchni międzynarodowej przygotowywane zgodnie z najnowszymi trendami oraz polskiej przyrządzane według tradycyjnych , staropolskich receptur.
W naszej Strefie Relaksu stworzyliśmy dla swoich Gości doskonałe warunki do prawdziwego wypoczynku. To miejsce, gdzie można zadbać o swoje ciało i duszę.
Pensjonat Kazimierski jest nie tylko doskonałym miejscem wypoczynku, daje również możliwość realizacji przedsięwzięć biznesowych.