Zapraszamy do Winnicy Las Stocki!


Las Stocki – lubelska wieś słynąca ze szkółkarstwa i winiarstwa. W naszej okolicy są szkółki drzew i krzewów. Tutejszą specjalizacją są róże. Nasze sąsiedztwo to szklarnie, pola pełne różnorodnych ich odmian i odmiennych sposobów ich prowadzenia.

I tu znajduje się nasza winnica. Warto do nas przyjechać po wino i po krzewy, drzewa prosto do producenta. Serdecznie zapraszamy do Winnicy Las Stocki!

  • Adres: Las Stocki 80, 24-120 Kazimierz Dolny
  • Godziny pracy: mieszkamy w winnicy, jesteśmy dostępni ale zawsze prosimy o telefon przed przyjazdem – od poniedziałku do niedzieli 10.00-18.00
  • Płatności w winnicy: prosimy o gotówkę, płatność BLIK na telefon lub szybki przelew
  • Nr konta: Bank Pekao nr.
    73 1240 1095 1111 0010 5772 9557
  • Mariusz Grabka tel. 602 155 196 sprzedaż wina
  • Beata Grabka  tel. 696 092 951 grupy zorganizowane i enoturyści
  • mail: winnica@lasstocki.pl
  • Nasza winnica znajduje się 17km od Kazimierza Dolnego, 21km od Nałęczowa i 50km od Lublina

Zakupy wina

Wina sprzedajemy tylko osobom dorosłym. Posiadamy estetyczne opakowania na wina pojedyncze i podwójne. Przy zakupie opakowań zbiorczych, po 6 butelek, proponujemy Państwu upust. Wina zakupione w ilości 6 butelek możemy do Państwa wysłać do paczkomatu gratis.

Co ciekawego jest koło Winnicy Las Stocki?

Janowiec i Paweł Wieczorek z Winnica Wieczorków

Zamek w Janowcu nad Wisłą. Pięknie położony zamek, z widokiem na Wisłę jest ciekawym miejscem widokowym. Miejsce pełne historii a także bliskie polskiemu winiarstwu – to na zboczu góry zamkowej znajduje się stara winnica, którą można zwiedzić.

Święto Wina w Janowcu. Jest to coroczna impreza winiarska gdzie my i nasi koledzy ze Stowarzyszenia Winiarzy Małopolskiego Przełomu Wisły, po raz pierwszy prezentują swoje młode wina z poprzedniego rocznika. Odbywa się za wsze w ostatni weekend maja.

Kazimierz Dolny to mekka turystów z całej Polski. Jest tu co zobaczyć i co przeżyć. Przez cały sezon turystyczny miasteczko tętni życiem. Warto zaglądać do lokalnej organizacji Kraina Lessowych Wąwozów – tu znajdziecie Państwo wszystkie opisy atrakcji.