Sprzedaż win


W winnicy

Zapraszamy do zakupu win bezpośrednio u nas, w winnicy. Codziennie, w godzinach 10.00-18.00 Płatność gotówką lub BLIK

Jest możliwość zakupu win z wysyłką na Państwa adres.

Ceny win roczniki 2022/2023

Sklep z winami Pod Cieniami Kazimierz Dolny

Kazimierskie Delikatesy Rynek 18A Kazimierz Dolny

Jest to unikalny sklep oferujący wyśmienite spożywcze produkty regionalne, specjalnie dobrane i wyselekcjonowane kompozycje herbat na wagę oraz niepowtarzalne słodycze na każdą okazję.

Proponuje również lokalne wina z Małopolskiego Przełomu Wisły, miody pitne, całą paletę piw i wiejskich nalewek oraz oczywiście obowiązkowego tradycyjnego kazimierskiego koguta z ciasta.

Galeria Detale z Kurowa

ul. Głowackiego 83, Kurów

Sklep z pięknymi drobiazgami na prezenty, prowadzony z ogromnym zamiłowaniem do sztuki!

www.galeriadetale.pl

tel. 797 966 819

Platforma sprzedażowa online produktów lokalnych z Lubelszczyzny. Tu możecie Państwo skomponować swój zestaw prezentowy z naszym winem, do którego mogą zostać dołączone produkty takie jak: miody, pyłki kwiatowe, oleje, przetwory owocowe, syropy, herbaty owocowe. Zapraszamy do odwiedzenia witryny https://lubelskistol.pl/

Hotel Pensjonat Kazimierski

Kazimierz Dolny jest miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez turystów. Nasze wina z Winnicy Las Stocki są w nim serwowane! Hotel ten, jako jeden z nielicznych, posiada w ofercie wina od kilku lokalnych lubelskich producentów. Hotel Pensjonat Kazimierski to ciepłe i malownicze miejsce, z którego możecie Państwo zwiedzić: Kazimierz Dolny i cała naszą okolicę z Nałęczowem, Puławami i przepięknym Lublinem, a do tego wina z naszej winnicy! Do naszej winnicy jest z Kazimierza 17km.