Przydatne informacje


Kazimierz Dolny Miasteczko Miłości 2024

Nasza Winnica Las Stocki dołączyła do wydarzenia ” Kazimierz Miasteczko Miłości” jakie organizują w dniach 9-18 luty 2024: Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym, Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki, Dzwonnica Kultury, Stowarzyszenie Wolny Kazimierz oraz lokalni przedsiębiorcy.

Każdy z partnerów akcji przygotował coś miłego: zniżę, słodkości czy upominek. A do tego dostają Państwo pieczątkę na swoim karneciku z pakietu startowego. Jeśli zbiorą Państwo 5 pieczątek, należy się udać do Centrum Informacji Turystycznej po upominek: piękny, artystyczny plakat! Akcja trwać będzie od 9 do 18 lutego.

Kolekcja starych korkociągów do obejrzenia w Winnicy Las Stocki

Winnica Las Stocki przygotowała dla Państwa:

  • darmową degustację z poczęstunkiem w naszej degustatorni dnia 14 lutego od godziny 12.00 do 17.00 Poczęstujemy Państwa młodymi winami rocznika 2023, które w marcu 2024 będą butelkowane.
  • proponujemy gratisowe lampki degustacyjne po 25ml. Jeżeli posmakuje Państwu dany rodzaj wina, za następny kieliszek 50ml opłata wynosi 10zł. Gdyby Państwo chcieli zakupić butelkę wina proszę odliczyć 10% od cen z cennika.

Jak do nas dojechać?

Znajdujemy się 17 km od Kazimierza Dolnego. Droga z Kazimierza w kierunku na Celejów, zajmie Państwu 15 min. Adres: Las Stocki 80. Proszę zaplanować czas, aby zobaczyć winnicę, winiarnię i spróbować sześć białych win.

Bardzo prosimy o potwierdzenie Państwa przybycia, lepiej się do tego spotkania przygotujemy! Mail: winnica@lasstocki.pl lub na tel. 602155196